Kultura a akce z celého okresu Jeseník

Kulturní akce, sportovní akce, gastronomické akce a jiné události z celého Jesenicka na jednom místě. Náš portál nabízí přehled kulturních, gastronomických, či sportovních událostí z celé oblasti Jesenicka, které určitě nesmíte propásnout. 

Blížící se akce
0%
akce dnes
HOVORY OD KLAVÍRU
čtvrtek 21. září

HOVORY OD KLAVÍRU / Koncerty

21.09.2023 od 17:00 do 19:00 hod.
Kaple Jeseník - koncertní sál ZUŠ Jeseník, Jeseník | Mapa
Pozvání tentokrát přijali populární moderátorka a nově také ředitelka Nadace Charty 77 Jolana Voldánová a filozof, biolog, esejista a glosátor současných společenských trendů Stanislav Komárek. Hudební vstupy obstarají klavírista Jiří Hrubý a jako obvykle vystoupí i úspěšní absolventi ZUŠ Jeseník Filip Jackulák /kontrabas/ a Jonáš Doležel /klavír/. Moderátorem večera je Václav Žmolík, tradičním a věrným partnerem akce je společnost Fenix Trading.
TAKOVÝ BYL FREDDIE MERCURY
čtvrtek 21. září

TAKOVÝ BYL FREDDIE MERCURY / Ostatní

21.09.2023 od 18:00 do 20:00 hod.
Zlaté Hory kino, Zlaté Hory | Mapa
Zveme Vás na Interaktivní talk show a především excluzivní zpověď bývalého osobního asistenta Freddie Mercuryho. Peter Freestone, Vás detailně a otevřeně promluví o dvanáctileté spolupráci po boku světové legendy, krále rocku Freddie Mercuryho. Dva roky byl asistentem členů sk Queen, později jen Freddieho. Byl s ním i 24. listopadu 1991, kdy Freddie podlehl AIDS.
akce zítra